ŘeckoKrétaLevná dovolená na Krétě: 8 dní v hotelu Studia Sofia za 7990...

Levná dovolená na Krétě: 8 dní v hotelu Studia Sofia za 7990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte na přelom května a června levnou dovolenou, možná byste mohli zvážit nabídku týdenního pobytu na Krétě v Řecku. Od 28. května do 4. června 2023 se můžete ubytovat v moderním komplexu Studia Sofia, který se nachází v udržované zahradě nedaleko centra letoviska. Komplex nabízí recepci, snack bar s TV, zdarma dostupné Wi-Fi, supermarket, bazén s lehátky a slunečníky zdarma a dětské brouzdaliště.

Pokud jde o ubytování, můžete si zarezervovat dvoulůžkové studio pro dvě osoby s vlastním příslušenstvím, kuchyňským koutem s dvouvařičem, lednicí, varnou konvicí a balkonem nebo terasou. Studio je klimatizované. Pokud potřebujete větší ubytování, můžete si objednat studia s možností přistýlek, apartmán nebo mezonet pro až pět osob, některá studia dokonce nabízejí oddělené ložnice.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pláž je vzdálena jen cca 50 metrů od komplexu, s přístupem přes místní komunikaci. Pláž je písčitá a lehátka a slunečníky si můžete pronajmout za poplatek nebo si je můžete objednat přímo v přilehlých tavernách. Studia Sofia nabízí skvělé ubytování pro ty, kteří hledají klidné místo k odpočinku, ale zároveň chtějí mít všechny důležité obchody, restaurace a bary v blízkosti.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Kréta

letecky na 8 dní

28.5.2023 – 4.6.2023

7990 Kč

obrazek 59

3* Ubytování:
Studia Sofia

další termíny
Studia Sofia

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Řecko, Kréta na 8 dní za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Kréta, Studia Sofia — | další nabídky od Dovolena.cz