ŘeckoKrétaLevná dovolená na Krétě: Týdenní pobyt s all inclusive jen za 9890...

Levná dovolená na Krétě: Týdenní pobyt s all inclusive jen za 9890 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Láká vás dovolená v Řecku? Pokud ano, tento tip je pro vás jako dělaný. Na portálu cestovní agentury Invia.cz se právě teď objevil zajímavý last minute zájezd na řecký ostrov Kréta, kde můžete za skvělou cenu 9890 Kč strávit v termínu 27.5. – 3.6.2024 týdenní pobyt ve 3* hotelu Aqua Sun Village & Water Park s programem all inclusive, který zahrnuje i nomezený přístup k vodním atrakcím a bazénům. Odlet je z Prahy. Zájezd pořádá cestovní kancelář Blue Style, která ho momentálně nabízí se super slevou 48%.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Největší řecký ostrov Kréta je skvělým místem pro poznávání bohaté historie, nádherné přírody a malebných pláží. Nezapomeňte navštívit zdejší slavné archeologické naleziště spojené s minojskou civilizací, které vás ohromí svými rozlehlými ruinami a fascinující historií. Milovníci přírody se mohou vydat na výlet do nejdelší soutěsky v Evropě (soutěska Samaria), která vede divokou krétskou přírodu. Nezapomeňte si dopřát i chvíle odpočinku na některé z oblíbených pláží, jako je například pláž Elafonisi s růžovým pískem, známá svou krásou a azurově modrou vodou. Kréta vás jednoduše nadchne díky skvělé kombinaci kultury, historie a přírodních krás.

Levná dovolená v hotelu Aqua Sun Village & Water Park - Řecko, Kréta, Chersonissos

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 27.5.2024 – 3.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Aqua Sun Village & Water Park a programem all inclusive za 9890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz