MaledivyLevná dovolená na Maledivách: 8 dní ve 3* hotelu s plnou penzí...

Levná dovolená na Maledivách: 8 dní ve 3* hotelu s plnou penzí a odletem z Prahy za 39180 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Objevte exotický ráj na Maledivách. Přinášíme vám skvělý týdenní pobyt ve fantasticky hodnocemém 3* hotelu Triton Beach se stravováním formou plné penze, který se nachází na Jižním Atolu Male na ostrově Maafushi Town Island. Termín zájezdu s odletem z Prahy je 28. února – 6. března 2024 a cena činí 39180 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Maledivy jsou známé svými korálovými útesy a bílými plážemi. Pro milovníky moře tak představují ideální destinaci. Ostrov Maafushi, který leží na Jižním Atolu Male, patří mezi větší a obydlené ostrovy této oblasti. Maafushi je živé turistické centrum, kde si návštěvníci mohou vychutnat místní atmosféru díky obchodům, restauracím a kulturním památkám jako jsou mešita a škola. Sever ostrova je vyhrazen pro turisty a nabízí několik lákavých pláží. Díky přívětivým cenám ubytování a možnostem objevování okolních lagun a podmořského světa je Maafushi oblíbenou destinací pro potápěče a příznivce moře.

Triton Beach Hotel, Maledivy, Jižní Atol Male, Maafushi Town Island

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.