MaltaLevná dovolená na Maltě: Týdenní pobyt se snídaní jen za 16739 Kč...

Levná dovolená na Maltě: Týdenní pobyt se snídaní jen za 16739 Kč – v červnu letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

V termínu 4. – 11. června 2024 si můžete užít levnou dovolenou na slunné Maltě. Čeká na vás týdenní pobyt v oblíbené turistické lokalitě Mellieha s ubytováním ve 4* hotelu Labranda Riviera & Spa se stravováním formou snídaně. Cena zájezdu činí 16739 Kč a to včetně letecké dopravy z Prahy. Dovolenou počádá cestovní kancelář Čedok.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Maltské letovisko Mellieha je známé svou nádhernou pláží Mellieha Bay – nejdelší písečnou pláží na ostrově, která je díky pozvolnému vstupu do moře a čistému písku ideální zejména pro rodiny s dětmi. Kromě koupání a slunění tu můžete navštívit i památky jako je například Svatyně Mellieha, zasvěcená Panně Marii, ze které je mimo jiné úchvatný výhled na okolí. Milovníky historie by zas mohla zaujmout obranná věž ze 17. století známá jako Red Tower, která nabízí panoramatické výhledy na ostrov a okolní moře. Nezapomeňte si také prohlédnout barokní kostel Panny Marie z Melliehy, který patří k vrcholům místní architektury.

Levná dovolená ve 4* hotelu Labranda Riviera & Spa - Malta, Mellieha

Tato nabídka (dovolená Malta, Mellieha na 8 dní v termínu 4.6.2024 – 11.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Labranda Riviera & Spa včetně snídaně za 16739 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Malta
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Maltě
» Důležité kontakty na Maltě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Maltě
» Fauna na Maltě
» Flora na Maltě
» Doprava na Maltě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Maltě
» Malta – last minute
» Malta – first minute
» Hodnocení hotelů na Maltě

— dovolená Malta, Mellieha — | další nabídky od Invia.cz