ŘeckoRhodosLevná dovolená na Rhodosu - týdenní pobyt ve 4* hotelu se snídaní...

Levná dovolená na Rhodosu – týdenní pobyt ve 4* hotelu se snídaní za 11459 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si koncem dubna (23.4.2024 – 29.4.2024) levnou dovolenou v Řecku na ostrově Rhodos s ubytováním ve 4* hotelu Eagles Nest, který se pyšní skvělou polohou v malebném letovisku Pefkos a nachází se pouhý kilometr od známé písečné pláže Pefkos Beach. Tato levná dovolená zahrnuje stravování formou snídaně a leteckou dopravu z Prahy. To vše za super cenu 11459 Kč. Pořadatelem je cestovní kanceláří Čedok.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos patří k nejkrásnějším ostrovním destinacím v Řecku. Je skutečným rájem pro milovníky historie, kultury a přírodních krás. K návštěvě vybízí například historické město Rhodos, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO a kde můžete obdivovat impozantní středověké hradby a procházet se malebnými uličkami jeho staré části. Dalším nepřehlédnutelným místem je městečko Lindos s jeho bílými domky a starobylou akropolí vyvýšenou nad mořem. Pro milovníky přírody bude „nutností“ zavítat do Údolí motýlů, kde jsou letních měsících k vidění tisíce těchto pestrobarevných jedinců. A pro ty, kdo hledají relaxaci na pláži, nabízí Rhodos nespočet možností, od klidných zátok až po živé pláže s bohatým výběrem vodních sportů. Nezapomeňte také ochutnat místní speciality v některé z mnoha zdejších taveren. Rhodos je holt destinací, která nabízí něco pro každého.

Levná dovolená ve 4* hotelu Eagles Nest - Řecko, Rhodos, Pefkos

Tato nabídka (dovolená Řecko, Rhodos na 7 dní v termínu 23.4.2024 – 29.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Eagles Nest včetně snídaně za 11459 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz