BulharskoLevná dovolená na Slunečném Pobřeží v Bulharsku s ubytováním ve 4* hotelu...

Levná dovolená na Slunečném Pobřeží v Bulharsku s ubytováním ve 4* hotelu za neuvěřitelných 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud plánujete dovolenou v Bulharsku, máme pro vás skvělou nabídku! Cestovní kancelář Alexandria nabízí levnou dovolenou na Slunečném Pobřeží v termínu 28.5.2023 – 4.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Žeravi Beach a programem all inclusive za pouhých 10990 Kč. Letecky z Prahy se dostanete přímo na místo a navíc cena zahrnuje slevu 39%.

Hotel Žeravi Beach Alexandria Club patří mezi nejoblíbenější hotely v Bulharsku díky svému komfortnímu a elegantnímu ubytování, vysoké úrovni služeb a osobité architektuře ve tvaru jeřábích křídel. Přímo u hotelu se nachází prostorná písčitá pláž s možností vodních sportů. K dispozici zde jsou i stánky s občerstvením a restaurace. Hotel se nachází v centrální části letoviska, nemusíte se tak daleko přesouvat k oblíbeným místům za zábavou a atrakcemi.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud toužíte po dobrodružství s rodinou nebo přáteli, neváhejte a zarezervujte si tuto fantastickou dovolenou ještě dnes. Hotel Žeravi Beach Alexandria Club vás nejenom okouzlí svým krásným ubytováním a skvělou polohou přímo na pláži, ale také nabídne spoustu možností pro zábavu a relaxaci. A co je nejlepší – program all inclusive znamená, že se zde o vás budou starat, zatímco vy si můžete užívat bezstarostnou dovolenou plnou slunce, moře a nezapomenutelných zážitků.

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

28.5.2023 – 4.6.2023

10990 Kč

obrazek 8

4* Ubytování:
Žeravi Beach – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Žeravi Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 28.5.2023 – 4.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Žeravi Beach a programem all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz