Srí LankaLevná dovolená na Srí Lance: 9 dní ve Wadduwě s all inclusive...

Levná dovolená na Srí Lance: 9 dní ve Wadduwě s all inclusive a odletem z Prahy za 24490 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte už v úterý se na skvělou last minute dovolenou na Srí Lanku, konkrétně do letoviska Wadduwa. 9denní letecký zájezd z Prahy s termínem konání  12. –  20.3.2024 zahrnuje ubytování v luxusním 5* hotelu The Blue Water včetně programu all inclusive. Hotel se nachází přímo u veřejné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Cena činí 24490 Kč. Pořadatelem je cestovní kancelář Čedok. V rámci last minute nabídky můžete právě teď tuto dovolenou pořídit se super slevou 42%.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Srí Lanka je destinace plná kontrastů – od úchvatných písečných pláží až po majestátní horská pásma. Wadduwa, kam tento zájezd míří, je malé letovisko na západním pobřeží ostrova, které je známé svými rozsáhlými kokosovými plantážemi a překrásnými plážemi. Letovisko a jeho okolí jsou ideálním místem nejen pro odpočinek u moře, ale také pro návštěvu místních kulturních a přírodních zajímavostí. Zavítat můžete na místní trhy s čerstvým tropickým ovocem nebo se vydat na výlet do nedalekého hlavního města Colomba, kde na vás čekají historické památky, živé ulice a bohatý kulturní program. Milovníkům přírody doporučujeme výlet do některého z národních parků, kde je možné na vlastní oči spatřit divokou zvěř včetně slonů a leopardů. Srí Lanka je ale proslulá především svým čajem, takže návštěva některé z místních čajových plantáží by neměla chybět na vašem cestovatelském seznamu.

Levná dovolená v 5* hotelu  The Blue Water - Srí Lanka, Waduwa, Thalpitiya North

Tato nabídka (last minute dovolená Srí Lanka, Waduwa na 9 dní v termínu 12.3.2024 – 20.3.2024 s ubytováním v 5* hotelu The Blue Water a programem all inclusive za 24490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Srí Lanka
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Srí Lance
» Důležité kontakty na Srí Lance
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Srí Lance
» Fauna na Srí Lance
» Flora na Srí Lance
» Doprava na Srí Lance
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Srí Lance
» Srí Lanka – last minute
» Srí Lanka – first minute
» Hodnocení hotelů na Srí Lance

— last minute dovolená Srí Lanka, Waduwa — | další nabídky od Invia.cz