Kanárské ostrovyTenerifeLevná dovolená na Tenerife: 8 dní v luxusním 4* hotelu s polopenzí...

Levná dovolená na Tenerife: 8 dní v luxusním 4* hotelu s polopenzí za 16900 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Na konci srpna můžete strávit týden levné dovolené na kanárském ostrově Tenerife. Termín zájezdu je 23.8.2023 – 30.8.2023 a během těchto 8 dní budete ubytováni v luxusním 4* hotelu Be Live Adults Only Tenerife, který nabízí komfortní a příjemné prostředí pro dospělé. Dovolená zahrnuje polopenzi, takže si každé ráno i večer budete moci vychutnávat lahodné gastronomické speciality. Cena tohoto zájezdu je překvapivě dostupná – pouze 16900 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Na ostrově Tenerife na vás čeká skutečný ráj. Budete mít možnost objevovat nádherné pláže s jemným pískem a průzračným mořem, které lákají k osvěžujícím koupelím a odpočinku na slunci. Kromě toho, pokud toužíte po relaxaci, hotel Be Live Adults Only Tenerife disponuje vyhřívaným bazénem, kde si můžete dopřát klidné chvíle a užívat si okouzlující výhled na okolní krajinu. Kanárské ostrovy jsou také rájem pro dobrodruhy a milovníky přírody – výlety do národních parků, jako je Teide, vás přenesou do úchvatných scenérií a nezapomenutelných prožitků. Celá dovolená je pečlivě organizována a řízena profesionální cestovní kanceláří Canaria Travel, takže se nemusíte starat o žádné organizační záležitosti a můžete se naplno soustředit na radost z dovolené.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Tenerife

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

23.8.2023 – 30.8.2023

16900 Kč

Levná dovolená  Be Live Adults Only Tenerife, Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz

4* Ubytování:
Be Live Adults Only Tenerife – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Be Live Adults Only Tenerife
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
pobytový
u moře
gay friendly
vhodný pro seniory

Tato nabídka (dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife na 8 dní v termínu 23.8.2023 – 30.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Be Live Adults Only Tenerife a stavováním formou polopenze za 16900 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife — | další nabídky od Invia.cz