TureckoTurecká riviéraLevná dovolená na Turecké riviéře: 8 dní all inclusive ve 4* hotelu...

Levná dovolená na Turecké riviéře: 8 dní all inclusive ve 4* hotelu za 8196 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Levná dovolená na Turecké riviéře je nyní dostupná pro všechny, kteří touží po slunečném odpočinku za dostupnou cenu. Cestovní agentura Invia.cz nabízí právě teď last minute zájezd do Turecka na 8 dní v termínu od 2.6.2023 do 9.6.2023. Tato atraktivní dovolená zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Club Aqua Plaza a program all inclusive, a to za úžasnou cenu 8196 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Club Aqua Plaza přináší širokou škálu služeb a aktivit, které zajistí nezapomenutelný pobyt. Hosté mohou využívat vstupní halu s nepřetržitě otevřenou recepcí, hlavní restauraci a a’la carte restauraci nabízející kebaby. Kromě toho jsou k dispozici 4 bary, venkovní bazény, dětské bazény, aquapark, spa centrum, turecké lázně, sauna, masáže, salon krásy, fitness centrum, aerobik, vodní aerobik, tenisové kurty, stolní tenis, basketbal, biliard, minigolf, vodní sporty a potápění. Hotel také připravuje animační program a večerní představení v amfiteátru. Pro ty, kteří potřebují zůstat připojeni, je k dispozici internetový koutek a wifi připojení. Dalšími výhodami jsou prádelna, služby lékaře, směnárna, obchody, parkoviště a konferenční prostory.

Tato nabídka last minute dovolené na Turecké riviéře je právě teď prodávána s parádní slevou 55% a je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí zažít luxusní dovolenou bez vysokých nákladů. Nechte se unášet azurovými vlnami moře, užívejte si bohatou nabídku aktivit a relaxujte ve vynikajícím hotelu Club Aqua Plaza.

dovolená Turecko
dovolená Turecká riviéra

Levná dovolená Turecko, Turecká riviéra

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

2.6.2023 – 9.6.2023

8196 Kč

obrazek 122

4* Ubytování:
Club Aqua Plaza – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Club Aqua Plaza
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Turecká riviéra na 8 dní v termínu 2.6.2023 – 9.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Club Aqua Plaza a programem all inclusive za 8196 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Turecká riviéra — | další nabídky od Invia.cz