Dovolená u mořeLevná dovolená na Turecké riviéře v Kemeru: 13 dní all inclusive letecky...

Levná dovolená na Turecké riviéře v Kemeru: 13 dní all inclusive letecky z Prahy za 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Už od zítřka můžete strávit 13 dní levné dovolené na Turecké riviéře. Termín zájezdu je 9. – 21. září 2023. Za 9990 Kč získáte kompletní balíček včetně ubytování ve 3* hotelu Moms Kemer s programem all inclusive a letenky z Prahy. Hotel se nachází v klidné oblasti Kemer – Camyuva, jen cca 5 km od centra letoviska, kde najdete mnoho možností pro nákupy a zábavu. Do centra se pohodlně dostanete taxíkem nebo tradičním místním dopravním prostředkem – dolmuší. Mezinárodní letiště je vzdálené 65 km a nejbližší nákupní možnosti najdete asi 1 km od hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Po příjezdu do Kemeru budete mít možnost prozkoumat okolní krásy a zajímavosti. Tato oblast nabízí pestrou škálu aktivit pro turisty. Doporučujeme navštívit nedaleký městský areál s bohatou historií a tradičními obchody, kde si mimo jíné zakoupíte i místní suvenýry. Pro milovníky přírody je tu krásný národní park s nádhernými výhledy a možnostmi pro pěší turistiku. Turecká kuchyně je také velmi lahodná, a tak nezapomeňte ochutnat zdejší speciality v některé z restaurací. Vaše dovolená na Turecké riviéře v Kemeru bude jistě plná zážitků a poznávání nových míst.

dovolená Turecko
od Invia.cz

Levná dovolená Turecko, Kemer

letecky na 13 dní s all inclusive

9.9.2023 – 21.9.2023

9990 Kč

obrazek 24
Levná dovolená v hotelu Moms Kemer – Turecko, Turecká riviéra, Kemer

3* Ubytování:
Moms Kemer
hodnocení 3,4 z 5 – velmi dobré

další termíny
Moms Kemer

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Turecko, Kemer na 13 dní s all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Turecko, Kemer, Moms Kemer — | další nabídky od Dovolena.cz