BulharskoLevná dovolená u Černého moře v bulharském Slunečném pobřeží jen za 15690...

Levná dovolená u Černého moře v bulharském Slunečném pobřeží jen za 15690 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si v červnu levnou dovolenou na pobřeží Černého moře a vydejte se do oblíbeného bulharského letoviska Slunečné Pobřeží. Týdenní zájezd s termínem konání 5. – 12. června 2024 nabízí pohodlné ubytování ve 4* hotelu Melia Sunny Beach Resort se stravováním formou all inclusive. Cena činí 15690 Kč a zahrnuje leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Slunečné Pobřeží je známé nejen svými rozlehlými plážemi a čistým azurovým mořem, ale také bohatou nabídkou aktivit pro turisty. Navštívit můžete Aquapark Action, který je jedním z největších východoevropských vodních parků, nebo se vydat na výlet do historického města Nesebar zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO. Milovníkům nočního života nabízí Slunečné Pobřeží mnoho barů a klubů, ve kterých to žije až do ranních hodin. V některé z mnoha restaurací podél pobřeží pak můžete ochutnat zdejší kulinářské speciality, mezi kterými dominují čerstvé mořské plody a tradiční bulharské pokrmy jako šopský salát nebo grilované klobásy Lukanka.

Levná dovolená v hotelu Melia Sunny Beach Resort - Bulharsko, Slunečné Pobřeží

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 5.6.2024 – 12.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Melia Sunny Beach Resort a programem all inclusive za 15690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Bulharsku
» Důležité kontakty v Bulharsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Bulharsku
» Fauna v Bulharsku
» Flora v Bulharsku
» Doprava v Bulharsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Bulharsku
» Bulharsko – last minute
» Bulharsko – first minute
» Hodnocení hotelů v Bulharsku

— last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz