BulharskoLevná dovolená v Bulharsku: 8 dní all inclusive za 8990 Kč ve...

Levná dovolená v Bulharsku: 8 dní all inclusive za 8990 Kč ve 4* hotelu Das Club Sunny Beach!

Levná dovolená vyhledávač

Za skvělou cenu 8990 Kč můžete strávit začátkem června levnou dovolenou v bulharském letovisku Slunečné Pobřeží. Dovolená je na 8 dní v termínu 2.6.2023 – 9.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Das Club Sunny Beach (Rodopi, Zvete, Flora) a programem all inclusive. Odlet je z Prahy s cestovní kanceláří Čedok a právě teď tento zájezd pořídíte s parádní slevou 23%.

Hotel Das Club Sunny Beach je složen ze 3 budov a nachází se v rozlehlé zahradě cca 500 metrů od centra letoviska. Staré město Nessebar je vzdáleno asi 7 km a letiště Burgas cca 30 km. Pláž je jen 100 metrů od hotelu, je písčitá a s pozvolným vstupem do moře. Za poplatek si můžete pronajmout lehátka a slunečníky (cca 10-15 EUR/set).

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Vybavení hotelu zahrnuje recepci, směnárnu, výtahy, restauraci s terasou, snack bar, bar u bazénu, lobby bar, WiFi zdarma v lobby, 3 bazény (včetně dětského), vodní skluzavky pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, konferenční místnost, parkování za poplatek a obchod se suvenýry. To všechno je v ceně zájezdu, což je opravdu skvělá nabídka pro ty, kteří chtějí strávit levnou dovolenou v Bulharsku.

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

2.6.2023 – 9.6.2023

8990 Kč

obrazek

4* Ubytování:
Das Club Sunny Beach (Rodopi, Zvete, Flora) – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Das Club Sunny Beach (Rodopi, Zvete, Flora)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 2.6.2023 – 9.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Das Club Sunny Beach (Rodopi, Zvete, Flora) a programem all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz