BulharskoLevná dovolená v Bulharsku v letovisku Zlaté Písky! 8 dní ve 3*...

Levná dovolená v Bulharsku v letovisku Zlaté Písky! 8 dní ve 3* hotelu Perla s polopenzí za 6990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte levnou dovolenou na měsíc červen, může být Bulharsko ideální volbou. Nabízí krásné pláže, slunečné počasí a kvalitní služby za přijatelné ceny. Například v termínu 6.6.2023 – 13.6.2023 si můžete zarezervovat 8denní pobyt v letovisku Zlaté Písky, a to za pouhých 6990 Kč na osobu. Ubytování je ve 3* hotelu Perla, který se pyšní klidnou polohou ve svahu obklopeném zelení.

Hotel je ideálním výchozím bodem pro procházky po okolí a relaxaci na písčité pláži vzdálené pouze 500 metrů. Pokud máte chuť na adrenalin, můžete si užít také návštěvu nedalekého aquaparku. V blízkosti se také nachází řada obchodů a restaurací, které nabízejí bohatý výběr místních specialit.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Perla nabízí pohodlné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a balkónem s výhledem na okolní krajinu. K dispozici je také vstupní hala, recepce, směnárna, hlavní restaurace s terasou, lobby bar, bar u bazénu, minimarket a terasa na slunění. Pro zajištění vašeho majetku můžete využít trezor na recepci. Hotelový bazén s oddělenou částí pro děti a lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma. K dispozici je také Wi-Fi připojení.

Tuto skvělou dovolenou pořádá cestovní kancelář Čedok, která se postará o veškerou organizaci vaší cesty, včetně letecké dopravy z Prahy. Vy si tak můžete užít zasloužený odpočinek a nechat se rozmazlovat v jednom z nejkrásnějších letovisek Bulharska.

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

6.6.2023 – 13.6.2023

6990 Kč

obrazek 43

3* Ubytování:
Perla – ukázat na mapě
hodnocení 3.7 z 5 – výborné

Perla
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní v termínu 6.6.2023 – 13.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Perla a stavováním formou polopenze za 6990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz