BulharskoLevná dovolená v Bulharsku: Zlaté Písky za 6490 Kč! 8 dní v...

Levná dovolená v Bulharsku: Zlaté Písky za 6490 Kč! 8 dní v hotelu Shipka s krytým bazénem a nádherným výhledem.

Levná dovolená vyhledávač

Zlaté Písky patří mezi nejpopulárnější letoviska v Bulharsku. Nachází se na severním pobřeží pouhých 17 km od Varny, která je druhou největší bulharskou metropolí. Zlaté Písky jsou známé svými nádhernými plážemi a písečnými dunami, ale také díky množství aktivit a zábavy pro turisty všech věkových kategorií. Oblíbenou atrakcí je například Aquapark Aquapolis nebo kavárny a bary v centru letoviska.

V okolí Zlatých Písků se nachází řada turistických atrakcí, které stojí za návštěvu. Například malebné městečko Nesebar, které se nachází na jižním pobřeží, nebo Varna, kde můžete navštívit archeologické muzeum či proslulé Delfinárium.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Díky své poloze jsou Zlaté Písky ideálním místem pro dovolenou jak pro milovníky vodních sportů a slunění, tak pro ty, kteří hledají kulturní zážitky a historická místa. A to vše za velmi přijatelnou cenu, jako je například levná dovolená v hotelu Shipka s vynikajícím vybavením a výhledem na okolní krajinu, kterou pořídíte právě teď za skvělou cenu 6490 Kč na 8 dní v termínu 6.6.2023 – 13.6.2023.

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

6.6.2023 – 13.6.2023

6490 Kč

obrazek 32

3* Ubytování:
Shipka – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Shipka
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní v termínu 6.6.2023 – 13.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Shipka včetně snídaně za 6490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz