Černá HoraLevná dovolená v Černé Hoře za 15580 Kč s červnovým odletem z...

Levná dovolená v Černé Hoře za 15580 Kč s červnovým odletem z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás atraktivní dovolenou v Černé Hoře, v malebném prostředí Barské riviéry, kde na vás čeká v termínu 9. – 16. 6. 2024 týdenní pobyt ve 3* hotelu Adria Šušanj se stravováním formou polopenze. Odlet je z Prahy. Zájezd můžete právě teď zakoupit za parádní cenu 15580 Kč. Tato nabídka přináší skvělou možnost prozkoumat jeden z nejkrásnějších koutů Evropy bez nutnosti sáhnout hlubokodo kapsy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Černá Hora je skutečným rájem pro milovníky přírody, historie a relaxace u moře. Tento balkánský skvost na pobřeží Jaderského moře má mnoho nádherných míst k objevování. K nejvýznamnějším turistickým atrakcím patří historické město Kotor, zapsané na seznamu UNESCO, které vás okouzlí nejen svou katedrálou, ale i malebnými uličkami a výhledy. Budva, známá svým pulzujícím nočním životem, historickými památkami a nádhernými plážemi, je dalším místem, které byste neměli vynechat. Skadarské jezero je třetí největší v Evropě a láká především milovníky ptactva a přírody. Národní park Durmitor s jeho ledovcovými jezery a kaňonem řeky Tara je zase ideální pro trekking či rafting.

Hotel Adria Šušanj - Černá Hora, Barská riviéra Strava: polopenze Ubytování 3* hotel Termín 9. 6. – 16. 6. 2024 Délka pobytu 8 dní Odlet z Praha Cena 15580 Kč

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.