ChorvatskoLevná dovolená v Chorvatsku: Omiš na 8 dní do 3* hotelu s...

Levná dovolená v Chorvatsku: Omiš na 8 dní do 3* hotelu s polopenzí za 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Za skvělou cenu 9990 Kč můžete právě teď zakoupit levný zájezd do Chorvatska, konkrétně do letoviska Omiš. Termín tohoto týdenního zájezdu je 16. – 23. září 2023. Během pobytu si užijete komfortní ubytování ve 3* hotelu Brzet se stravováním formou polopenze. Odlet je zajištěn z Prahy. Hotelový komplex se nachází ve svahu s výhledem na oblázkovou pláž a ostrov Brač a od centra Omiše je vzdálený 2 km. Přímo před hotelem se rozkládá úzká oblázková pláž s čistou vodou a pozvolným vstupem do moře, což je ideální zejména pro rodiny s dětmi.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Omiš nabízí široké možnosti pro aktivní dovolenou. Můžete se vydat na výlety do okolních hor, provozovat vodní sporty nebo navštívit historické památky, jako je pevnost Mirabela nebo kostel svatého Michaela. Pro milovníky adrenalinu je zde možnost výletu k vodopádu Zipline nebo si vyzkoušet říční rafting na řece Cetina. Kromě toho můžete prozkoumat malebná městečka v okolí, jako je Makarska nebo Split. Omiš a jeho okolí mají co nabídnout každému, kdo hledá kombinaci krásné přírody a aktivního odpočinku.

dovolená Chorvatsko
od Invia.cz

Levná dovolená Chorvatsko, Omiš

letecky na 8 dní s polopenzí

16.9.2023 – 23.9.2023

9990 Kč

Levná dovolená v hotelu Brzet - Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

3* Ubytování:
Brzet
hodnocení 3,2 z 5 – velmi dobré

další termíny
Brzet

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Chorvatsko, Omiš na 8 dní s polopenzí za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


16.9.2023 – 23.9.2023 letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí za 9990 CZK


— Chorvatsko, Omiš, Brzet — | další nabídky od Dovolena.cz