EgyptLevná dovolená v Egyptě: Hurghada za 8990 Kč - Pláže Safagy s...

Levná dovolená v Egyptě: Hurghada za 8990 Kč – Pláže Safagy s programem all inclusive!

Levná dovolená vyhledávač

Využijte poslední volná místa a vydejte se už pozítří na levnou dovolenou do Egypta! Máte-li chuť na dobrodružství, zažít úžasné pláže a objevovat bohatou historii, pak je pro vás ideální destinací egyptské letovisko Safaga, které se nachází ve východní části Egypta v provincii Hurghada.

Pokud se rozhodnete vydat se na levnou dovolenou do Safagy, můžete si užít nejen krásné pláže, ale také bohatý program all inclusive ve 4* hotelu Imperial Shams Abu Soma. Za neuvěřitelnou cenu 8990 Kč vás čeká týdenní pobyt v termínu od 26.6.2023 do 3.7.2023. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V blízkosti hotelu se nachází nákupní možnosti, restaurace a bary, které jsou vzdáleny přibližně 500 metrů. Budete mít příležitost ochutnat tradiční egyptskou kuchyni a prozkoumat místní obchody s pestrým sortimentem suvenýrů. Pokud se rozhodnete zůstat na hotelové písčité pláži, budete mít k dispozici lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Egyptské letovisko Safaga je ideálním místem pro dovolenou plnou zážitků. Můžete se ponořit do podmořského světa při šnorchlování nebo potápění a obdivovat úchvatné korálové útesy. Kromě toho si můžete vyzkoušet vodní sporty jeko je windsurfing, kiteboarding a řada dalších.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Rezervujte si last minute dovolenou do Egypta a zažijte nezapomenutelné chvíle na plážích Safagy. Levná dovolená v Egyptě je pro vás doslova na dosah ruky!.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

26.6.2023 – 3.7.2023

8990 Kč

obrazek 142

4* Ubytování:
Imperial Shams Abu Soma – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Imperial Shams Abu Soma
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 26.6.2023 – 3.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Imperial Shams Abu Soma a programem all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz