EgyptLevná dovolená v Egyptě na 7 dní s all inclusive za 10490...

Levná dovolená v Egyptě na 7 dní s all inclusive za 10490 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Tato levná dovolená v Egyptě v letovisku Marsa Alam je vhodná pro všechny pro všechny, kdo touží po odpočinku a dobrodružství. Nabídka zahrnuje týdenní pobyt v termínu 8. – 14. dubna 2024 s ubytováním ve 4* hotelu Blend El Phistone Beach Resort a programem all inclusive. Hotel je známý svou pohostinností a kvalitními službami, a právě to z něj dělá ideální místo pro relaxaci. Cena 10490 Kč včetně letecké dopravy z Prahy tak nabízí skvělou příležitost ori bezstarostnou dovolenou plnou komfortu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Egyptské letovisko Marsa Alam je rájem pro milovníky moře a potápění. Světoznámé korálové útesy a bohatý mořský život dělají z tohoto místa potápěčskou destinaci první kategorie. Nejen, že tu najdete úchvatné potápěčské lokality jako Elphinstone Reef, ale můžete se také vydat i na safari do pouště, kde spatříte tajemná horská pásma a tradiční beduínské osady. Přírodní park Wadi El Gemal s jeho rozmanitými ekosystémy je další skvělou atrakcí, kterou Marsa Alam nabízí – je domovem mnoha druhů ptáků a divoké zvěře. Letovisko Marsa Alam tak skýtá dokonalou kombinaci relaxace na pláži a dobrodružných výletů.

obrazek 34
Levná dovolená v hotelu Blend El Phistone Beach Resort – Egypt, Marsa Alam

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 7 dní v termínu 8.4.2024 – 14.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Blend El Phistone Beach Resort a programem all inclusive za 10490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz