EgyptLevná dovolená v Egyptě na 8 dní s all inclusive za pouhých...

Levná dovolená v Egyptě na 8 dní s all inclusive za pouhých 6590 Kč – sleva 56%

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělou last minute nabídku! Užijte si v termínu 1. – 8.6.2024 týden levné dovolené v oblíbeném egyptském letovisku Marsa Alam s ubytováním ve 4* hotelu Mg Alexander The Great s programem all inclusive. Zájezd je právě teď prodáván se super slevou 56% za 6590 Kč. Odlet je z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Egyptské letovisko Marsa Alam se nachází se na pobřeží Rudého moře. A pokud patříte k milovníkům potápění nebo šnorchlování, pak to pro vás bude, díky bohatému podmořskému životu a korálovým útesům, ideální destince pro dovolenou. Můžete tu navštívit národní park Wadi El Gemal s překrásnými scenériemi a bohatou faunu a flóru, nebo se vydat na výlet do pouště a na vlastní kůži zažít tradiční beduínský život. Samotný hotel Mg Alexander The Great nabízí luxusní ubytování s výhledem na moře, několik bazénů a širokou škálu volnočasových aktivit. Během svého pobytu si můžete vychutnat různé mezinárodní a místní speciality v hotelových restauracích, relaxovat v lázních nebo se zapojit do sportovních aktivit, které hotel nabízí.

Levná dovolená v hotelu MG Alexander The Great - Egypt, Marsa Alam

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 8 dní v termínu 1.6.2024 – 8.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Mg Alexander The Great a programem all inclusive za 6590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz