EgyptLevná dovolená v Egyptě se slevou 43% - týdenní all inclusive pobyt...

Levná dovolená v Egyptě se slevou 43% – týdenní all inclusive pobyt za 11190 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Tato levná last minute dovolená v oblíbeném egyptském letovisku Hurghada se koná v termínu 14. – 20.4.2024. Za cenu 11190 Kč je k dispozici týdenní pobyt ve 4* hotelu Amwaj Beach Club Abu Soma se stravováním formou all inclusive. Hotel je umístěn přímo u písčité pláže ve velké zahradě. Dovolenou pořádá cestovní kancelář Blue Style, která ji aktuálně nabízí se super slevou 43%. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je perlou Rudého moře a turistům nabízí velké množství aktivit a atrakcí. Vyzkoušet můžete potápění nebo šnorchlování v křišťálově čistém Rudém moři s pestrým podmořským životem a nádhernými korálovými útesy. Milovníkům historie doporučujeme výlet do Luxoru, kde jsou k vidění nádherné památky starověkého Egypta, včetně Údolí králů nebo chrámu Karnak. Těm, kdo dávají přednost relaxaci, nabízí Hurghada nespočet pláží s jemným pískem, na kterých můžete lenošit nebo se věnovat vodním sportům. Večer pak nezapomeňte zavítat do některé z místních restaurací a ochutnat tradiční egyptskou kuchyni nebo si užít živou atmosféru v některém z mnoha barů a klubů. Hurghada je destinací, která má pro každého něco, ať už hledáte dobrodružství, relaxaci, nebo kulturní zážitky.

Levná dovolená Amwaj Beach Club Abu Soma - 
Egypt, Hurghada, Soma Bay

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 7 dní v termínu 14.4.2024 – 20.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Amwaj Beach Club Abu Soma a programem all inclusive za 11190 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz