TuniskoLevná dovolená v Hammametu: 12 dní ve 4* hotelu Nesrine s all...

Levná dovolená v Hammametu: 12 dní ve 4* hotelu Nesrine s all inclusive za 10268 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Levný 12 denní zájezd do Tuniska, který právě teď pořídíte za příznivou cenu 10268 Kč nabízí možnost strávit last minute dovolenou v krásném letovisku Hammamet. Toto letovisko, nacházející se na východním pobřeží Tuniska, láká turisty svou bohatou nabídkou zážitků a krásnými plážemi.

Jedním z atrativních prvků Hammametu je hotel Nesrine se čtyřhvězdičkovým ubytováním, který je součástí této nabídky. Hotel v maurském stylu je obklopen tropickou zahradou, což pobytu dodává příjemnou atmosféru. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří preferují klidnější plavání.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kromě relaxace na pláži mohou návštěvníci využít také bohatý animační program. Turisté mohou využít i různé sportovní aktivity, zahrnující například plážový volejbal, aqua aerobik či stolní tenis. Pro ty, kteří se chtějí seznámit s tuniskou kulturou, jsou k dispozici různé výlety a exkurze.

Pokud hledáte dovolenou plnou zážitků a relaxace, vstupte do světa Hammametu v Tunisku. Toto malebné letovisko vás přivítá svými krásnými plážemi, bohatým animačním programem a možnostmi pro poznávání místní kultury. Užijte si 12 dní v hotelu Nesrine s programem all inclusive a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Tunisku.

dovolená Tunisko
dovolená Hammamet

Levná dovolená Tunisko, Hammamet

last minute

letecky z Prahy na 12 dní s all inclusive

24.6.2023 – 5.7.2023

10268 Kč

obrazek 95

4* Ubytování:
Nesrine – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Nesrine
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Hammamet na 12 dní v termínu 24.6.2023 – 5.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Nesrine a programem all inclusive za 10268 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz