EgyptHurghadaLevná dovolená v Hurghadě na 8 dní s all inclusive za 7690...

Levná dovolená v Hurghadě na 8 dní s all inclusive za 7690 Kč – za týden letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

V nabídce cestovní agentury Invia.cz se objevil levný zájezd do Egypta, který můžete právě teď zakoupit se super slevou 58%. Tato levná last minute dovolená vás zavede do turisty oblíbeného letoviska Hurghada, a to na 8 dní v termínu 16. – 23.3.2024. Ubytování je zajištěno v centru města ve 4* hotelu La Rosa Waves Resort, který nabízí pohodlné ubytování s programem all inclusive. Cena zájezdu činí 7690 Kč a pořádá ho cestovní kancelář Blue Style. Letecká doprava je zajištěna z Prahy. Součástí hotelového komplexu je také aquapark.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V okolí Hurghady se nachází několik impozantních potápěčských lokalit, které umožňují spatřit na vlastní oči  bohatý podmořský život a podvodní korálové útesy. Návštěvníci by neměli vynechat ani výlet do pouště, kde zažijí jízdu na velbloudech, čtyřkolkách nebo si mohou vychutnat autentický beduínský večer pod hvězdami. Těm, kdo dávají přednost historii a kultuře, doporučujeme výlet do historického města Luxor s jeho památkami jako jsou Údolí králů, Karnak či zdejší proslulý chrám.

Levná dovolená ve 4* hotelu La Rosa Waves Resort - Egypt, Hurghada

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 16.3.2024 – 23.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu La Rosa Waves Resort a programem all inclusive za 7690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz