EgyptLevná dovolená v Hurghadě se slevou 58%: Týden s polopenzí za pouhých...

Levná dovolená v Hurghadě se slevou 58%: Týden s polopenzí za pouhých 7890 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zaleťte si koncem tohoto týdne na levnou týdenní dovolenou do Egypta do turisty oblíbené Hurghady. Tento last minute zájezd s termínem konání 5. – 11.4.2024 nabízí ubytování ve 4* hotelu Viva Blue s vynikajícími službami a skvělou polohou blízko nádherných pláží. Stravování je zajištěno formou polopenze. Celý balíček je právě teď dostupný za parádní cenu 7890 Kč, která zahrnuje leteckou dopravu z Prahy a velkou slevu ve výši 58%.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada nabízí velké množství aktivit a atrakcí pro každého cestovatele. Navštivit můžete například El Dahar, starou část města, kde můžete prožít pravou atmosféru Egypta, ochutnat místní kuchyni v tradičních restauracích nebo se procházet mezi stánky na trzích plných čerstvého ovoce, koření a ručně vyrobených suvenýrů. Milovníkům historie doporučujeme výlet do Luxoru kde jsou k vidění impozantní památky jako je například Údolí králů nebo Karnacký chrám. Pokud vás láká dobrodružství, můžete zkusit pouštní safari a na vlastní kůži tak zažít krásu a nekonečnou rozlehlost arabské pouště. Pro rodiny s dětmi bude zase ideální návštěva jednoho z mnoha vodních parků, které nabízejí zábavu pro malé i velké. Hurghada představuje ideální kombinaci relaxace na pláži a objevování nových kultur a dobrodružství, a to z ní dělá perfektní destinaci pro vaši dovolenou.

Levná dovolená ve 4* hotelu Viva Blue - Egypt, Hurghada, Soma Bay

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 7 dní v termínu 5.4.2024 – 11.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Viva Blue a stavováním formou polopenze za 7890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz