KeňaLevná dovolená v Keni se slevou 53% na 9 dní včetně all...

Levná dovolená v Keni se slevou 53% na 9 dní včetně all inclusive za 18990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si parádní exotickou dovolenou se super slevou 53% a už ve středu vyražte s Čedokem do Keni do malebného letoviska Watamu. V termínu 20. – 28.3.2024 je totiž k dispozici 9denní pobyt s ubytováním ve 4* hotelu Jumbo Club Watamu Beach, který je zasazený v rozlehlé tropické zahradě. Široká pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře, která je částečně zastíněná palmami, se nachází přímo u hotelu. Zájezd zahrnuje program all inclusive a včetně letecké dopravy z Prahy vás vyjde na 18990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Watamu je přímořské město na severovýchodě Keni, které je domovem jedné z nejkrásnějších pláží Afriky. Mimo odpočinku na pláži nabízí i řadu aktivit a zajímavostí. Navštívit můžete národní park Watamu Marine, který je díky svému bohatému podmořskému životu a krásným korálovým útesům rájem pro potápěče a milovníky šnorchlování. Tajemné opuštěné město Gede z 12. století pak turistům nabízí fascinující vhled do středověké africké historie. Watamu slouží i jako skvělý výchozí bod pro návštěvu safari v jednom z mnoha národních parků, které se v Keni nachází.

Levná dovolená ve 4* hotelu Jumbo Club Watamu Beach - Keňa, Watamu

Tato nabídka (last minute dovolená Keňa, Watamu na 9 dní v termínu 20.3.2024 – 28.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Jumbo Club Watamu Beach a programem all inclusive za 18990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Keňa
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Keni
» Důležité kontakty v Keni
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Keni
» Fauna v Keni
» Flora v Keni
» Doprava v Keni
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Keni
» Keňa – last minute
» Keňa – first minute
» Hodnocení hotelů v Keni

— last minute dovolená Keňa, Watamu — | další nabídky od Invia.cz