OmánLevná dovolená v Ománu na 8 dní s all inclusive za 16990...

Levná dovolená v Ománu na 8 dní s all inclusive za 16990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se na levnou last minute dovolenou do exotického letoviska Salalah v Ománu, kde vás v termínu 12. – 19. března 2024 čeká týdenní pobyt ve 4* hotelu Belad Bont, který se nachází na klidném místě a představuje ideální útočiště pro každého, kdo hledá odpočinek a relaxaci. Součástí zájezdu je program all inclusive a cena činí 16990 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V letovisku Salalah můžete navštívit archeologické parky, které jsou svědky bohaté historie a obchodu s kadidlem. Pro milovníky přírody je tu přírodní rezervace Wadi Darbat se svými kouzelnými vodopády a zelení, která je ideální pro pikniky a pěší turistiku. Nezapomeňte zavítat i na zdejší tradiční trhy, kde zakoupíte místní suvenýry a pro zdejší oblast typické kadidlo. Salalah je také domovem nádherných pláží, jako je například pláž Mughsail Beach, kde se můžete procházet po bílém písku nebo se věnovat různým vodním sportům. S tak bohatou nabídkou aktivit a krásnou přírodou je Salalah ideálním místem pro každého, kdo hledá kombinaci relaxace a dobrodružství.

Tato dovolená představuje perfektní příležitost, jak prožít nevšední okamžiky v jedinečném prostředí Ománu, a to vše za výhodnou cenu. Nechte se okouzlit krásou Salalah a užijte si dovolenou plnou relaxace, kultury a dobrodružství.

Levná dovolená v hotelu  Belad Bont - Omán, Salalah

Tato nabídka (last minute dovolená Omán, Salalah na 8 dní v termínu 12.3.2024 – 19.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Belad Bont a stavováním formou all inclusive za 16990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Omán
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Ománu
» Důležité kontakty v Ománu
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Ománu
» Fauna v Ománu
» Flora v Ománu
» Doprava v Ománu
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Ománu
» Omán – last minute
» Omán – first minute
» Hodnocení hotelů v Ománu

— last minute dovolená Omán, Salalah — | další nabídky od Invia.cz