ŘeckoKrétaLevná dovolená v Řecku na Krétě na 9 dní s all inclusive...

Levná dovolená v Řecku na Krétě na 9 dní s all inclusive za 9490 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Už příští týden můžete vyrazit letecky z Prahy na levnou dovolenou do Řecka na Krétu. Tento last minute zájezd se skvělou cenou 9490 Kč zahrnuje 9 denní pobyt v termínu 29.5. – 6.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Scaleta Beach a programem all inclusive. Hotel se nachází jen 300 metrů od písčito-oblázkové pláže, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma. Zájezd je právě teď prodáván se super slevou 41 %.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kréta je ideálním místem pro levnou dovolenou plnou slunce, historie a krásné přírody. Mezi hlavní turistické atrakce patří město Rethymno s malebným historickým jádrem a benátským přístavem, které se nachází nedaleko hotelu. Milovníci historie mohou navštívit palác Knossos, který je považován za jedno z nejvýznamnějších archeologických nalezišť v Řecku. Těm, kdo preferují přírodu, nabízí Kréta nádherné pláže jako Elafonisi s růžovým pískem nebo soutěsku Samaria, která je ideální pro pěší túru. Kromě toho tu najdete řadu taveren a restaurací s tradiční krétskou kuchyní. Kréta je skutečně perfektní destinací pro levnou dovolenou plnou zážitků.

Levná dovolená v hotelu Scaleta Beach - Řecko, Kréta, Rethymno

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 9 dní v termínu 29.5.2024 – 6.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Scaleta Beach a programem all inclusive za 9490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz