ŘeckoLevná dovolená v Řecku na ostrově Kos: Týdenní all inclusive pobyt jen...

Levná dovolená v Řecku na ostrově Kos: Týdenní all inclusive pobyt jen za 10290 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Za skvělou cenu 10290 Kč pořídíte právě teď u cestovní agentury Invia.cz levnou dovolenou v Řecku na ostrově Kos. Nabídka zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Corali a stravování formou all inclusive. Zájezd se koná v termínu 30.5. – 5.6.2024. Odlet je z Prahy. Využijte tuto skvělou nabídku a užijte si nezapomenutelné chvíle v teple Egejského moře a plnohodnotnou relaxaci v komfortním prostředí.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Kos je jednou z perel dodekanského souostroví. Turisty láká nádhernými plážemi a bohatou historií. Návštěvníci by neměli vynechat prohlídku antického Asklépionu, což je starověké léčebné centrum, které je spojováno s lékařem Hippokratem. V hlavním městě ostrova, Kosu, můžete navštívit impozantní středověký hrad Neratzia, který se tyčí nad přístavem. Milovníci přírody pak ocení výlet na sopku Nisyros, kde mohou spatřit aktivní vulkanický kráter. Ostrov nabízí i skvělé podmínky pro jízdu na kole, a to díky rovinatému terénu a dobře udržovaným cyklostezkám, které vedou kolem malebných vesnic a olivových hájů. Kombinace příjemného klimatu, pestré kultury a kulinářských zážitků dělá z Kosu výjimečnou destinaci jak pro odpočinkovou, tak i aktivní dovolenou.

Levná dovolená v hotelu Corali - Řecko, Kos

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kos na 7 dní v termínu 30.5.2024 – 5.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Corali a programem all inclusive za 10290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Kos — | další nabídky od Invia.cz