TuniskoLevná dovolená v tuniském Monastiru s all inclusive za 11290 Kč -...

Levná dovolená v tuniském Monastiru s all inclusive za 11290 Kč – v červnu letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás parádní nabídku first minute dovolené v tuniském letovisku Monastir,  která se uskuteční v termínu 9. – 15.6.2024. Ubytování je zajištěno v komfortním 4* hotelu Delphin Habib s programem all inclusive. Celý zájezd je právě teď v prodeji za atraktivní cenu 11290 Kč a zahrnuje leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Monastir je destinace s bohatou historií a kulturou. Turisté tu mohou navštívit například pevnost Ribat, jednu z nejlépe zachovaných středověkých pevností v Africe, nebo Mauzoleum Habiba Bourguiby, považovaného za otce moderního Tuniska, které je umístěno v překrásných zahradách. Město je také známé svými písečnými plážemi a čistým mořem. Další atrakcí, které se tu můžete oddávat, je plavba lodí po moři s výhledem na pobřeží. Lokální restaurace pak nabízejí ochutnávku tuniské kuchyně. Monastir je ideální volbou pro návštěvníky, kteří vyhledávají spojení odpočinku, kulturního poznání a gastronomických zážitků.

Levná dovolená v hotelu  Delphin Habib - Tunisko, Monastir

Tato nabídka (first minute dovolená Tunisko, Monastir na 7 dní v termínu 9.6.2024 – 15.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Delphin Habib a programem all inclusive za 11290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— first minute dovolená Tunisko, Monastir — | další nabídky od Invia.cz