TureckoLevná dovolená v turecké Alanyi: All inclusive ve 4* hotelu za 8657...

Levná dovolená v turecké Alanyi: All inclusive ve 4* hotelu za 8657 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si už v příštím týdnu levnou dovolenou v Turecku! Alanya, malebné turecké letovisko ležící na jihovýchodním pobřeží, je ideálním místem pro relaxaci u moře a objevování bohaté historie této oblasti. A právě v termínu od 20.6.2023 do 27.6.2023 můžete vyrazit na osmidenní dovolenou do Alanye za skvělou cenu 8657 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Během pobytu vás čeká ubytování ve 4* hotelu Arsi Enfi City Beach, který nabízí pohodlné a moderně vybavené pokoje. V rámci programu all inclusive budete mít zajištěno plné stravování včetně nápojů. Hotel se nachází v blízkosti pláže, takže budete mít snadný přístup ke krásným písečným plážím a tyrkysově modrému moři.

Alanya je známá svým historickým odkazem a nabízí mnoho zajímavých památek k prozkoumání. Můžete navštívit Alanskou pevnost, která se tyčí nad městem a nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu. Další zastávkou by měl být archeologický areál Alaiye, kde se nachází starověké ruiny a amfiteátr.

Takže neváhejte a využijte tuto skvělou nabídku last minute dovolené v Turecku. Alanya je skvělým místem pro odpočinek, poznávání kultury a prožití nezapomenutelných zážitků.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

20.6.2023 – 27.6.2023

8657 Kč

obrazek 98

4* Ubytování:
Arsi Enfi City Beach – ukázat na mapě
hodnocení 3.7 z 5 – výborné

Arsi Enfi City Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 20.6.2023 – 27.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Arsi Enfi City Beach a programem all inclusive za 8657 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz