TureckoLevná dovolená v tureckém letovisku Side na 8 dní s all inclusive...

Levná dovolená v tureckém letovisku Side na 8 dní s all inclusive za 9379 Kč – v dubnu letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Zaleťte si v dubnu na levnou týdenní dovolenou do Turecka a objevte kouzlo antického města Side, které se nachází na jihovýchodním pobřeží země. Pro termín 5. – 12.4.2024 je k dispozici pobyt v pohodlném 3* hotelu Lowe s programem all inclusive. Celý balíček pořídíte právě teď za parádní cenu 9379 Kč, která zahrnuje i leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Side je město s bohatou historií a množstvím kulturních památek. Jednou z nejnavštěvovanějších atrakcí je antické divadlo, které se pyšní nejen svou impozantní architekturou, ale i skvělou akustikou, díky které zde můžete zažít nezapomenutelné koncerty pod hvězdami. Nedaleko centra města se pak nachází Apolloův chrám, romantické místo oblíbené mezi zamilovanými páry, a to zejména při západu slunce. Pro milovníky přírody jsou povinnou zastávkou vodopády Manavgat, u kterých si můžete užít osvěžující koupel nebo piknik. Side je také rájem pro všechny milovníky nákupů – v mnoha tradičních obchůdcích tu zakoupíte ručně vyráběné šperky, koření nebo textil. A pokud toužíte po aktivní dovolené, vyzkoušejte vodní sporty na místních plážích nebo se vydejte na výlet lodí. Side nabízí ideální kombinaci relaxace, zábavy a objevování nových kultur, což z něj činí perfektní destinaci pro vaši příští dovolenou.

Levná dovolená v hotelu Lowe - Turecko, Side

Tato nabídka (dovolená Turecko, Side na 8 dní v termínu 5.4.2024 – 12.4.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Lowe a programem all inclusive za 9379 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Turecku
» Důležité kontakty v Turecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Turecku
» Fauna v Turecku
» Flora v Turecku
» Doprava v Turecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Turecku
» Turecko – last minute
» Turecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Turecku

— dovolená Turecko, Side — | další nabídky od Invia.cz