TureckoLevná dovolená v Turecku: 9 dní v 5* hotelu v Marmarisu s...

Levná dovolená v Turecku: 9 dní v 5* hotelu v Marmarisu s all inclusive za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Cestovní kancelář Čedok nabízí právě teď na měsíc červen 9 denní pobyt v Turecku v 5* hotelu Green Nature Resort & Spa, který se nachází v klidném prostředí přibližně 3 km od centra města. Hotelové hosty čeká pohodlné a prostorné ubytování s programem all inclusive za velmi příznivou cenu 10990 Kč. Cena zahrnuje leteckou dopravu z Prahy a slevu 31%.

Kromě výhodné polohy hotelu a výborného zázemí se můžete těšit na pláže s pozvolným vstupem do moře, které jsou vzdálené jen pár minut chůze od hotelu. Hotelový autobus vás také dopraví na pláž s vymezenou částí pro hosty hotelu, kde jsou k dispozici slunečníky a lehátka zdarma. Pokud si chcete užít klidnější atmosféru, můžete se vydat na oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře, která se nachází rovněž v blízkosti hotelu. Zde si můžete pronajmout slunečníky a lehátka za poplatek.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Green Nature Resort & Spa nabízí rozmanité vybavení pro celou rodinu. Můžete si užít dvou venkovních bazénů, bazénu se čtyřmi skluzavkami, dva dětské bazény a vnitřní bazén. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma. Za poplatek pak můžete využít různé služby, jako například prádelnu, kadeřnictví nebo půjčovnu aut. Pro zábavu a relaxaci jsou k dispozici bary, restaurace a snack bary. Hotelový personál vám poskytne veškeré informace o okolí a aktivitách, které si můžete během své dovolené v Marmarisu užít.

dovolená Turecko
dovolená Marmaris

Levná dovolená Turecko, Marmaris

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

5.6.2023 – 13.6.2023

10990 Kč

obrazek 53

5* Ubytování:
Green Nature Resort & Spa – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Green Nature Resort & Spa
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Marmaris na 9 dní v termínu 5.6.2023 – 13.6.2023 s ubytováním v 5* hotelu Green Nature Resort & Spa a programem all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Marmaris — | další nabídky od Invia.cz