TureckoLevná dovolená v Turecku s programem all inclusive jen za 9990 Kč...

Levná dovolená v Turecku s programem all inclusive jen za 9990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Za skvělou cenu 9990 Kč můžete právě zakoupit na portálu cestovní agentury Invia.cz levný zájezd do Alanye, jednoho z nejoblíbenějších tureckých letovisek. Tato last minute nabídka platí pro 9denní pobyt s termínem konání od 18. do 26.5.2024. V ceně je zahrnuto ubytování v pohodlném 4* hotelu Misal Resort (dříve známý jako Noxxin Club), který nabízí služby na úrovni all inclusive. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Alanya se nachází na jihovýchodním pobřeží Turecka. Je známá především svými krásnými plážemi a bohatou historií. Návštěvníci by neměli vynechat návštěvu zdejšího hradu, který se tyčí na skalnatém mysu nad městem a nabízí úchvatné výhledy na Středozemní moře. K návštěvě vybízí i Červená věž, postavená ve 13. století k obraně přístavu. Pro ty, kdo kromě slunění na pláži vyhledávají i nějakou aktivitu, je Alanya díky svému čistému moři a bohatému podmořskému životu ideálním místem například pro potápění a vodní sporty. Po celém městě se pak nachází množství tradičních tureckých bazarů, kde nakoupíte místní suvenýry a můžete okusit autentické turecké pochoutky.

Levná dovolená ve 4* hotelu Misal Resort (ex. Noxxin Club) - Turecko, Alanya, Konakli

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 9 dní v termínu 18.5.2024 – 26.5.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Misal Resort (Ex. Noxxin Club) a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Turecku
» Důležité kontakty v Turecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Turecku
» Fauna v Turecku
» Flora v Turecku
» Doprava v Turecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Turecku
» Turecko – last minute
» Turecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Turecku

— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz