ŠpanělskoLevná dovolená ve Španělsku: Costa del Maresme za 14690 Kč v Aqua...

Levná dovolená ve Španělsku: Costa del Maresme za 14690 Kč v Aqua Hotel Onabrava!

Levná dovolená vyhledávač

S cestovní kanceláří Čedok můžete vyrazit na levnou dovolenou do Španělska. Jedním z atraktivních letovisek, které si můžete vybrat, je Costa del Maresme. V rámci nabídky last minute zde můžete v termínu od 23. června do 1. července 2023 strávit 9 dní za atraktivní cenu 14690 Kč. Pohodlné ubytování je zajištěno ve 4* hotelu Aqua Hotel Onabrava s plnou penzí.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Aqua Hotel Onabrava je elegantním hotelem s vynikající kuchyní. Je profesionálně vedený a dobře udržovaný. Nachází se v centru města Santa Susanna, které je známé svou malebnou promenádou, obchody, restauracemi a bary. Tento hotel vám poskytne bezstarostné a příjemné prostředí pro relaxaci a odpočinek.

Vydejte se s Čedokem na tuto levnou dovolenou a objevte kouzlo Costa del Maresme ve Španělsku. Užijte si prosluněné pláže, procházky po promenádě a mnoho dalších atrakcí, které toto letovisko nabízí. Nechte se hýčkat pohostinností hotelu Aqua Hotel Onabrava a užijte si dokonalou dovolenou ve Španělsku.

dovolená Španělsko
dovolená Costa del Maresme

Levná dovolená Španělsko, Costa del Maresme

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s plnou penzí

23.6.2023 – 1.7.2023

14690 Kč

obrazek 107

4* Ubytování:
Aqua Hotel Onabrava – ukázat na mapě
hodnocení 4.7 z 5 – skvělé

Aqua Hotel Onabrava
další termíny

Stravování:
plná penze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Costa del Maresme na 9 dní v termínu 23.6.2023 – 1.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Aqua Hotel Onabrava a stavováním formou plné penze za 14690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Costa del Maresme — | další nabídky od Invia.cz