ŘeckoZakynthosLevná dovolená Zakynthos: 12 dní all inclusive v Řecku za 13990 Kč!...

Levná dovolená Zakynthos: 12 dní all inclusive v Řecku za 13990 Kč! Odlet z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

13990 Kč, to je cena za kterou můžete právě teď zakoupit levný zájezd do Řecka na ostrov Zakynthos. Konkrétně se jedná o 12denní last minute dovolenou v termínu 25.8.2023 – 5.9.2023. Tato atraktivní nabídka zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Zakynthos (Akrotiri) s programem all inclusive. Doprava je zajištěna letecky z Prahy. V rámci ubytování se můžete těšit na menší hotelový komplex situovaný v klidné oblasti uprostřed malebných olivových hájů v půvabné vesnici Akrotiri. Nedaleko se nachází populární letovisko Tsilivi, kde najdete rozmanité obchůdky, tradiční taverny a živé bary.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Zakynthos nabízí skvělé možnosti pro využití volného času. Najdete zde třeba Modrou jeskyni, což je fascinující mořská jeskyně s modře zářící vodou, nebo Navagio Beach, známou také jako Pláž vraků. Tato krásná pláž s bílým pískem je obklopená vysokými útesy a v jejím středu leží vrak lodě. Pro milovníky přírody je tu Národní mořský park Zakynthos, kde si můžete zahlédnout vzácné druhy mořských želv. Obdivovatelé historie a kultury si zase mohou užít návštěvu kláštera Anafonitria či antických ruin v městečku Katastari. Zakynthos tak nabízí pestrou paletu zážitků pro každého návštěvníka.

dovolená Řecko
dovolená Zakynthos

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

last minute

letecky z Prahy na 12 dní s all inclusive

25.8.2023 – 5.9.2023

13990 Kč

Levná dovolená v hotelu Zakynthos (Akrotiri) - Řecko, Zakynthos

3* Ubytování:
Zakynthos (Akrotiri) – ukázat na mapě
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Zakynthos (Akrotiri)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 12 dní v termínu 25.8.2023 – 5.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Zakynthos (Akrotiri) a programem all inclusive za 13990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz