Spojené arabské emirátyDubaiLevná Dubaj: 15 dní ve 3* hotelu letecky Prahy za 11690 Kč!...

Levná Dubaj: 15 dní ve 3* hotelu letecky Prahy za 11690 Kč! Moderní architektura, historie a pláže v jednom.

Levná dovolená vyhledávač

Dva týdny v Dubaji za skvělou cenu 11690 Kč, to je aktuální nabídka exotické dovolené, kterou najdete právě teď na portálu Dovolena.cz. Pokud toužíte po nezapomenutelném dobrodružství ve fascinujícím prostředí, pak je pro vás Dubaj tou pravou volbou. Termín 28.8.2023 – 11.9.2023 slibuje nejen úžasnou dovolenou, ale i skvělé zážitky. Zakoupením zájezdu získáte letenku z Prahy a ubytování na 15 dní v komfortním 3* hotelu Citymax Bur Dubai se stravováním formou snídaně. Tento hotel se nachází v čtvrti Bur Dubai, nedaleko centra města, což vám poskytne snadný přístup k mnoha atrakcím a zážitkům, které Dubaj nabízí.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Spojené arabské emiráty jsou fascinující destinací spojující moderní architekturu s bohatou historií a kulturou. Během vašeho pobytu v Dubaji nemůžete vynechat návštěvu výškového mrakodrapu Burj Khalifa, který je symbolem moderní Dubaje a nabízí ohromující výhled na město i okolní krajinu. Pro milovníky nákupů je tu nespočet luxusních obchodů, jako například obchodní centrum Dubai Mall. Pokud se zajímáte o kulturu a tradice, nezapomeňte navštívit tradiční čtvrť Al Fahidi s úzkými uličkami a řadou historických staveb. Dopřát si můžete samozřejmě i relaxaci na krásných plážích jako je Jumeirah Beach, nebo pouštní safari, kde zažijete vzrušující jízdu dunami a setkání s místní kulturou. Dubaj je destinací plnou kontrastů, která nabízí širokou škálu zážitků a atrakcí pro každého cestovatele.

dovolená Spojené arabské emiráty
od Invia.cz

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Dubai

letecky na 15 dní

28.8.2023 – 11.9.2023

11690 Kč

Levná dovolená v hotelu Citymax Hotel Bur Dubai - Spojené arabské emiráty, Dubaj

3* Ubytování:
Citymax Bur Dubai
hodnocení 3,7 z 5 – výborné

další termíny
Citymax Bur Dubai

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Spojené arabské emiráty, Dubai na 15 dní za 11690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Spojené arabské emiráty, Dubai, Citymax Bur Dubai — | další nabídky od Dovolena.cz