ItálieSardinie / SardegnaLevná italská Sardinie na 8 dní s all inclusive za 14990 Kč...

Levná italská Sardinie na 8 dní s all inclusive za 14990 Kč – v červnu letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Začátkem června můžete vyrazit s cestovní kanceláří Čedok na levnou dovolenou na italský ostrov Sardinie, kde je pro vás připraven týdenní pobyt v hotelu Baja Bianca, který se nachází v oblasti Capo Coda Cavallo. Zájezd se koná v termínu 2. – 9. června 2024 a zahrnuje program all inclusive. Odlet je z Prahy a cena zájezdu činí po slevě 38 % pouhých 14990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Sardinie je druhým největším ostrovem ve Středozemním moři. Najdete tu nádherné pláže, křišťálově čistou vodou a bohatou historii. V oblasti Capo Coda Cavallo můžete navštívit chráněné přírodní rezervace s vzácnými druhy rostlin a živočichů. Zdejší pláže, ke kterým patří i Cala Brandinchi, přezdívaná také jako „Maledivy Evropy“, se zase mohou pochlubit jemným bílým pískem a tyrkysovou vodu. Milovníci historie si mohou prohlédnout archeologické naleziště Nuraghe a starověké věže z doby bronzové. Za večerní zábavou můžete zavítat do nedalekého města San Teodoro proslulého nočním životem, trhy a výbornými restauracemi s místními specialitami.

Levná dovolená v hotelu Baja Bianca (Capo Coda Cavallo) - Itálie, Sardinie / Sardegna

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Sardinie / Sardegna na 8 dní v termínu 2.6.2024 – 9.6.2024 s ubytováním v hotelu Baja Bianca (Capo Coda Cavallo) a programem all inclusive za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Itálii
» Důležité kontakty v Itálii
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Itálii
» Fauna v Itálii
» Flora v Itálii
» Doprava v Itálii
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Itálii
» Itálie – last minute
» Itálie – first minute
» Hodnocení hotelů v Itálii

— last minute dovolená Itálie, Sardinie / Sardegna — | další nabídky od Invia.cz