ŘeckoSamosLevná jarní dovolená na řeckém ostrově Samos ve 4* hotelu s polopenzí...

Levná jarní dovolená na řeckém ostrově Samos ve 4* hotelu s polopenzí za 10990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si nezapomenutelnou jarní dovolenou na malebném ostrově Samos v Řecku. Týdenní zájezd s termínem pobytu 30. května – 6. června 2024 vás zavede do útulného 4* hotelu Blue Style Resort se stravováním formou polopenze. Hotel se nachází blízko oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, což je ideální zejména pro rodiny s dětmi. Cena dovolené činí 10990 Kč a zahrnuje leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Řecký ostrov Samos je známý svou úchvatnou přírodou, historickými památkami a křišťálově čistým mořem. Nezapomeňte navštívit Pythagorion, historické město pojmenované po slavném matematikovi Pythagorasovi, které se pyšní malým ale půvabným přístavem a je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Pro milovníky přírody bude povinnou zastávkou jeskyně Eupalinos, unikátní antický vodovod, či hlavní město ostrova Vathy s malebnými uličkami a tradičními tavernami. Za návštěvu stojí i Heraion, starověký chrám zasvěcený bohyni Heře. Pro ty, kdo hledají odpočinek u moře, jsou na ostrově nádherné pláže, jako například Tsamadou, Kokkari nebo Psili Ammos, které lákají ke koupání v azurově modré vodě. Samos je tak ideálním místem pro kombinaci relaxace na pláži a poznávání bohaté historie.

Levná dovolená ve 4* hotelu Blue Style Resort - Řecko, Samos, Město Samos

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Samos na 8 dní v termínu 30.5.2024 – 6.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Blue Style Resort a stavováním formou polopenze za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Samos — | další nabídky od Invia.cz