ŘeckoRhodosLevná last minute dovolená na Rhodosu se slevou 56%: 8 dní za...

Levná last minute dovolená na Rhodosu se slevou 56%: 8 dní za 6220 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Řecký ostrov Rhodos právě teď láká na levnou last minute dovolenou se super slevou 56%, na kterou se můžete vydat letecky z Prahy v termínu 20.6.2023 – 27.6.2023. Za parádní cenu 6220 Kč si můžete užít 8 dní na tomto nádherném ostrově ve 3* hotelu Tivoli. Rhodos, známý jako jedno z nejpopulárnějších řeckých letovisek, nabízí bohatou historii, malebnou přírodu a úchvatné pláže.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos je největším ostrovem v Dodekanském souostroví a je známý svou rozmanitostí. Jeho hlavní město, nazývané také Rhodos, je bohaté na historické památky, jako je Rhodoský akropol s hradem Rytířů a slavnou ulicí Rytířů. Mimo toto město můžete navštívit starověká města Kamiros a Ialyssos, která poskytují fascinující pohled do minulosti.

Rhodos nabízí mnoho krásných pláží s jemným pískem a tyrkysovým mořem. Mezi nejznámější patří Faliraki, Lindos a Tsambika. Zde si můžete užít slunečních paprsků, vykoupat se v teplém moři a vyzkoušet různé vodní aktivity, jako je potápění nebo šnorchlování.

Rhodos je také ideálním místem pro milovníky přírody. Ostrov je bohatý na horské stezky, které vás zavedou do nádherného horského prostředí s úchvatnými výhledy. Můžete se vydat na túru k horám Attavyros nebo Profitis Ilias a objevovat krásy zdejší přírody.

Pokud se rozhodnete využít této nabídky last minute dovolené na řeckém ostrově Rhodos, můžete se těšit na kombinaci bohaté historie, krásné přírody a relaxace na pláži. Nezapomeňte si zabalit plavky, pohodlné boty na procházky a samozřejmě foťák, abyste mohli zachytit nezapomenutelné okamžiky z tohoto ostrovního ráje.

dovolená Řecko
dovolená Rhodos

Levná dovolená Řecko, Rhodos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

20.6.2023 – 27.6.2023

6220 Kč

obrazek 92

3* Ubytování:
Tivoli – ukázat na mapě

Tivoli
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 8 dní v termínu 20.6.2023 – 27.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Tivoli za 6220 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz