ŘeckoZakynthosLevná last minute dovolená na Zakynthosu za 10990 Kč! 🌴😎

Levná last minute dovolená na Zakynthosu za 10990 Kč! 🌴😎

Levná dovolená vyhledávač

Využijte skvělé slevy 47% a vydejte se v srpnu na levnou dovolenou do Řecka na ostrov Zakynthos. Tato nabídka zahrnuje týdenní last minute pobyt na ostrově Zakynthos, a to v termínu od 16. srpna 2023 do 23. srpna 2023. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Anadiomeni. Celý balíček pořídíte právě teď za parádní cenu 10990 Kč. Odlet je Z Prahy. Hotel Anadiomeni se nachází velmi blízko písčité pláže, takže si budete moci užít nádherného moře a sluníčka každý den.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Zakynthos, známý také jako Zante, je nejen krásným a idylickým místem, ale nabízí spoustu zajímavých aktivit. Navštivte jedinečnou modrou jeskyni, kterou můžete objevit pouze při plavbě kolem ostrova Zakynthos, který je domovem vzácných druhů mořských želv, jako je například kareta obrovská. A právě zde máte jedinečnou možnost pozorovat tyto ohrožené tvory v jejich přirozeném prostředí. Bude to nezapomenutelný zážitek, který si budete pamatovat navždy. Kromě toho si můžete užít také skvělou zábavu v tavernách a barech v blízkém okolí hotelu Anadiomeni. To vše vám poskytne nezapomenutelné okamžiky plné zážitků za neuvěřitelnou cenu, kterou nemůžete odmítnout. Na ostrově Zakynthos se určitě nebudete nudit!

dovolená Řecko
dovolená Zakynthos

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

16.8.2023 – 23.8.2023

10990 Kč

Levná dovolená Anadiomeni, Řecko, Zakynthos, Laganas

3* Ubytování:
Anadiomeni – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Anadiomeni
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 8 dní v termínu 16.8.2023 – 23.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Anadiomeni za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz