MadeiraLevná Madeira na 8 dní s polopenzí jen za 11990 Kč -...

Levná Madeira na 8 dní s polopenzí jen za 11990 Kč – zítra letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Na portálu cestovní agentury Invia.cz se právě teď objevil levný last minute zájezd na Madeiru, který nabízí jedinečnou příležitost poznat tento kouzelný ostrov v Atlantickém oceánu za pouhých 11990 Kč.  Za tuto cenu získáte v termínu 12. – 19.4.2024 osmidenní pobyt s ubytováním ve 4* hotelu Jardim Atlantico a stravování formou polopenze. Zájezd zahrnuje leteckou dopravu z Prahy a právě teď je nabízen se super slevou 40 %. Pořadatelem je cestovní kancelář Čedok.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov věčného jara – to je Madeira, domov dechberoucí přírody, úchvatné krajiny a bohatých kulturních zážitků. Jednou z hlavních atrakcí ostrova je hlavní město Funchal, kde můžete navštívit tradiční trhy, ochutnat místní speciality a obdivovat zdejší historické památky. Milovníci přírody se zase mohou vydat se na levádové túry, které vedou úchvatnou krajinou a návštěvníkům umožňují poznat jedinečný ekosystém ostrova. K návštěvě vybízí i jeden z nejvyšších mořských útesů na světě Cabo Girão, ze kterého je nezapomenutelný výhled. Ať už hledáte dobrodružství, relaxaci nebo kulturní zážitky, Madeira  má pro každého něco.

Levný zájezd do 4* hotelu Jardim Atlantico - Madeira

Tato nabídka (last minute dovolená Madeira, na 8 dní v termínu 12.4.2024 – 19.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Jardim Atlantico a stavováním formou polopenze za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Madeira
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Madeiře
» Důležité kontakty na Madeiře
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Madeiře
» Fauna na Madeiře
» Flora na Madeiře
» Doprava na Madeiře
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Madeiře
» Madeira – last minute
» Madeira – first minute
» Hodnocení hotelů na Madeiře

— last minute dovolená Madeira, — | další nabídky od Invia.cz