MadeiraLevná Madeira s polopenzí: 9 dní na ostrově věčného jara v Atlantském...

Levná Madeira s polopenzí: 9 dní na ostrově věčného jara v Atlantském oceánu za 12990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Vyražte za jarním počasím na Madeiru, a to v podzimním termínu 13. – 21.10.2023! Tento 9denní zájezd z Prahy nabízí ubytování ve 3* hotelu Montemar Palace s polopenzí za parádních 12990 Kč. Hotelový komplex se rozkládá na severním pobřeží ostrova Madeira v úchvatné zahradě na útesu s impozantním výhledem na oceán. Nachází se pouhých 500 metrů od klidného městečka Ponta Delgada, kde najdete místní obchody a bary. Kousek od hotelu je také koupaliště Complexo Balnear da Ponta Delgada s bazénem a přístupem do oceánu, které je ideálním místem pro osvěžení a relaxaci.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Madeira je proslulá svou malebnou přírodou. Během pobytu můžete navštívit místní perly, jako je botanická zahrada Monte Palace s exotickými rostlinami či krasné parky a zahrady. Pro dobrodružnější duše je tu k dispozici mnoho turistických tras a výletů, které vás provedou fascinujícím horským terénem a přírodními krásami Madeiry. Určitě si také užijte tradiční místní kuchyni a ochutnejte slavné madeirské víno. Zájezd na Madeiru je skvělou příležitostí pro objevování této malebné destinace v Atlantském oceánu.

dovolená Portugalsko
od Invia.cz

Levná dovolená Portugalsko, Madeira

letecky na 9 dní s polopenzí

13.10.2023 – 21.10.2023

12990 Kč

Levný zájezd do hotelu Montemar Palace - Portugalsko, Madeira

3* Ubytování:
Montemar Palace – ukázat na mapě
hodnocení 4,3 z 5 – výborné

další termíny
Montemar Palace

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Portugalsko, Madeira na 9 dní s polopenzí za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Portugalsko, Madeira, Montemar Palace — | další nabídky od Dovolena.cz