BulharskoLevná prázdninová dovolená v Nesebaru, Bulharsko: 8 dní ve 3* hotelu Vanini...

Levná prázdninová dovolená v Nesebaru, Bulharsko: 8 dní ve 3* hotelu Vanini za 9820 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zaleťte si v srpnu na levnou týdenní dovolenou do malebného bulharského města Nesebar a zažijte nezapomenutelný pobyt u moře. Díky této skvělé nabídce můžete vyrazit na dovolenou do Nesebaru v termínu 17.8.2023 – 24.8.2023, strávit 8 dní v příjemném 3* hotelu Vanini, a to vše včetně snídaně za skvělou cenu 9820 Kč. Odlet je naplánován z Prahy.

Hotel Vanini nabízí příjemné ubytování s recepcí, snídaňovou restaurací, lobby barem a možností využití wifi připojení. Jeho vybavení je přizpůsobeno potřebám nenáročné klientely, která ocení příjemnou atmosféru a pohodlné zázemí. Hotel se nachází v centru města Nesebar, které je bohaté na historické památky a malebnou atmosféru. Pláž je vzdálena pouhých 300 a 500 metrů od hotelu a nabízí příjemné prostředí pro odpočinek a koupání. Za poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečníky.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud hledáte cenově dostupnou dovolenou plnou slunce, písčitých pláží a malebného prostředí, dovolená v Nesebaru je pro vás tou pravou volbou. Vydejte se do Bulharska a užijte si týden plný relaxace, zábavy a krásných zážitků.

dovolená Bulharsko
dovolená Nesebar

Levná dovolená Bulharsko, Nesebar

first minute

letecky z Prahy na 8 dní

17.8.2023 – 24.8.2023

9820 Kč

obrazek 35

3* Ubytování:
Vanini – ukázat na mapě
hodnocení 4.5 z 5 – skvělé

Vanini
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
first minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (first minute dovolená Bulharsko, Nesebar na 8 dní v termínu 17.8.2023 – 24.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Vanini včetně snídaně za 9820 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— first minute dovolená Bulharsko, Nesebar — | další nabídky od Invia.cz