AlbánieLevná týdenní 5* dovolená v Albánii s all inclusive za 9990 Kč...

Levná týdenní 5* dovolená v Albánii s all inclusive za 9990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

V nabídce cestovní agentury Invia.cz se objevil zajímavý last minute zájezd do Albánie, kde můžete v termínu 7. – 14.6.2024 strávit týden levné dovolené v letovisku Durrës. Celý balíček služeb pořídíte právě teď za skvělých 9990 Kč. Cena zahrnuje kompletní služby pořádající cestovní kanceláře Alexandria, ubytování v 5* hotelu Resort Vm se stravováním formou all inclusive a leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Durrës je známé albánské přímořské letovisko, ve kterém najdete široké písečné pláže a historické památky. Navštívit tu můžete například antický amfiteátr, který je jedním z největších na Balkáně nebo Archeologické muzeum s bohatou sbírkou artefaktů z různých historických období. Pro milovníky přírody a klidu bude ideální výlet do nedalekého národního parku Divjaka-Karavasta s možností pozorovat vzácné druhy ptáků. V samotném Durrësu pak můžete ochutnat čerstvé mořské plody a tradiční albánské speciality.

Levná dovolená v hotelu Resort VM - Albánie, Durrës

Tato nabídka (last minute dovolená Albánie, Durrës na 8 dní v termínu 7.6.2024 – 14.6.2024 s ubytováním v 5* hotelu Resort Vm a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Albánie
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Albánii
» Důležité kontakty v Albánii
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Albánii
» Fauna v Albánii
» Flora v Albánii
» Doprava v Albánii
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Albánii
» Albánie – last minute
» Albánie – first minute
» Hodnocení hotelů v Albánii

— last minute dovolená Albánie, Durrës — | další nabídky od Invia.cz