MadeiraLevná týdenní dovolená na Madeiře s all inclusive za 19490 Kč -...

Levná týdenní dovolená na Madeiře s all inclusive za 19490 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Levný zájezd na Madeiru se slevou 46% pořídíte právě teď na portálu cestovní agentury invia.cz. Představujeme vám last minute dovolenou v jeho hlavním městě Funchal s termínem konání 20. – 27.5.2024, která zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Pestana Ocean Bay s přímým vstupem na sopečnou pláž Formosa, jehož všechny pokoje jsou orientované k oceánu. Stravování je poskytováno formou all inclusive. Pro snadný přístup do centra města Funchal mohou hosté zdarma využít autobusovou dopravu. Odlet je z Prahy a cena činí 19490 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Funchal je známý svou malebnou architekturou, bohatou historií a úchvatnými zahradami. Během svého pobytu byste neměli vynechat návštěvu zdejší Botanické zahrady, která je domovem tisíců druhů rostlin a nabízí panoramatický výhled na město. Milovníci přírody by měli navštívit nejvyšší mořský útes v Evropě Cabo Girão z něhož si, z pozorovací plošiny se skleněnou podlahou, mohou vychutnat dechberoucí výhledy do okolí. Při procházce po historickém centru Funchalu narazíte na tradiční pracovní trhy Lavradores s místními specialitami a tradičními výrobky. Večer pak můžete strávit v některém z místních barů s živou hudbou a vychutnat si sklenku typického madeirského vína. Madeira vám nabídne nezapomenutelný zážitek plný krásy a kultury.

Levná dovolená v hotelu Pestana Ocean Bay - Madeira, Funchal

Tato nabídka (last minute dovolená Madeira, Funchal na 8 dní v termínu 20.5.2024 – 27.5.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Pestana Ocean Bay a programem all inclusive za 19490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Madeira
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Madeiře
» Důležité kontakty na Madeiře
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Madeiře
» Fauna na Madeiře
» Flora na Madeiře
» Doprava na Madeiře
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Madeiře
» Madeira – last minute
» Madeira – first minute
» Hodnocení hotelů na Madeiře

— last minute dovolená Madeira, Funchal — | další nabídky od Invia.cz