ChorvatskoLevná týdenní dovolená v Chorvatsku na Makarské riviéře s polopenzí za pouhých...

Levná týdenní dovolená v Chorvatsku na Makarské riviéře s polopenzí za pouhých 15990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se v druhé polovině června s cestovní kanceláří Čedok na levnou dovolenou do Chorvatska na Makarskou riviéru. Právě teď je pro termín 15. – 22.6.2024 k dispozici týdenní pobyt v letovisku Omiš s ubytováním v turisty oblíbeném 3* hotelu Brzet a stravováním formou polopenze. Hotel Brzet se nachází v klidné lokalitě a obklopuje ho stoletý piniový háj. Navíc se může pochlubit těsnou blízkostí oblázkové pláže a promenádou, která vede až do centra Omiše. Odlet je z Prahy a cena zájezdu činí 15990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Malebné přímořské město Omiš na Makarské riviéře nabízí mnoho možností pro aktivní dovolenou i odpočinek. Město obklopují strné vápencové hory, do kterých mohou vyrazit především milovníci horolezectví a trekkingu. Navštívit můžete i zdejší pevnost Mirabela, která se pyšní dechberoucím výhledem na město a okolní moře. Milovníkům historie pak doporučujeme návštěvu Starého města s úzkými uličkami a středověkými domy. Nezapomeňte si také užít plavbu na řece Cetině, kde si můžete vybrat mezi klidnou plavbou nebo adrenalinovou jízdou na raftu nebo v kajaku.

Levná dovolená v hotelu Brzet - Chorvatsko, Makarská riviéra, Omiš

Tato nabídka (last minute dovolená Chorvatsko, Omiš na 8 dní v termínu 15.6.2024 – 22.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Brzet a stavováním formou polopenze za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Chorvatsko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Chorvatsku
» Důležité kontakty v Chorvatsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Chorvatsku
» Fauna v Chorvatsku
» Flora v Chorvatsku
» Doprava v Chorvatsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Chorvatsku
» Chorvatsko – last minute
» Chorvatsko – first minute
» Hodnocení hotelů v Chorvatsku

— last minute dovolená Chorvatsko, Omiš — | další nabídky od Invia.cz