BulharskoLevné letenky do Bulharska s Wizzair! Zpáteční letenka Praha - Varna již...

Levné letenky do Bulharska s Wizzair! Zpáteční letenka Praha – Varna již od 480 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Bulharsko se stává stále oblíbenější turistickou destinací, a díky letecké společnosti Wizzair můžete v březnu 2024 navštívit tuto krásnou zemi za velmi nízkou cenu. Wizzair nabízí právě teď pro vybrané termíny levné letenky na lince Praha – Varna, a to za pouhých 480 Kč za zpáteční let včetně daní a poplatků. Tuto výhodnou cenu však mohou využít pouze členové Wizzair discount club. Ostatní si připlatí necelých 500 Kč.

Levné letenky do Varny

Pokud si tedy chcete užít bulharsko v březnu příštího roku, neváhejte a využijte této skvělé nabídky. Bulharsko nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě, jako jsou památky, pláže, hory a mnoho dalšího. Navštivte například slavné letovisko Sunny Beach, historické město Nesebar nebo Varnu, která je považována za perlu Bulharska.

Levné letenky do Bulharska s WIZZair najdete ZDE

Pro získání výhodné ceny na tyto levné letenky je potřeba být členem Wizzair discount club. Členství lze zakoupit za 39 eur ročně a nabízí výhody jako například nižší ceny letenek, přednostní nástup na palubu letadla a mnoho dalšího. Pokud tedy cestujete často, určitě se členství v tomto klubu vyplatí.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a rezervujte si letenky do Bulharska s leteckou společností Wizzair již dnes.

Dovolenou a zájezdy do Bulharska můžete vybírat z tipů níže nebo na našich stránkách.