ThajskoLevné Thajsko na 9 dní do 4* hotelu se snídaní za 20180...

Levné Thajsko na 9 dní do 4* hotelu se snídaní za 20180 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se začátkem listopadu přímým letem z Prahy na levnou dovolenou do Thajska. Máme pro vás skvělou nabídku last minute dovolené v letovisku Krabi na 9 dní s termínem pobytu 2. – 10.11.2023. Za atraktivní cenu 20180 Kč získáte ubytování ve 4* hotelu Centra By Centara Phu Pano Krabi se stravováním formou snídaně. Tento moderní hotel je situován v krásném tropickém prostředí, které je proslulé díky vápencovým útesům a azurové vodě.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Krabi nabízí návštěvníkům pestrou škálu zážitků. Můžete si užít nádherné pláže, jako je například Ao Nang nebo Railay Beach, které jsou obklopeny úchvatnými vápencovými útesy. V okolí se nacházejí také národní parky, jako třeba Khao Phanom Bencha, kde si můžete prohlédnout krásnou přírodu a vodopády. Pro milovníky dobrodružství je tu možnost výletu do národního parku Thung Teao Forest Natural Park nebo návštěvy přírodního bazénu Emerald Pool. Místní kuchyně nabízí lahodné tradiční pokrmy, které rothodně stojí za ochutnání. Krabi je skvělým místem pro relaxaci i objevování krás thajského přírodního bohatství.

dovolená Thajsko

Levná dovolená v Thajsku

last minute

letecky z Prahy na 9 dní

2.11.2023 – 10.11.2023

20180 Kč

Levná dovolená v hotelu Centra by Centara Phu Pano Krabi - Thajsko, Krabi

4* Ubytování:
Centra By Centara Phu Pano Krabi – ukázat na mapě

Centra By Centara Phu Pano Krabi
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Thajsko, na 9 dní v termínu 2.11.2023 – 10.11.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Centra By Centara Phu Pano Krabi včetně snídaně za 20180 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Thajsko


— last minute dovolená Thajsko, — | další nabídky od Invia.cz