TureckoLevné Turecko: 13 dní v Beleku s all inclusive letecky z Prahy...

Levné Turecko: 13 dní v Beleku s all inclusive letecky z Prahy za 7990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Mega HIT – 13 dní v Turecku s all inclusive za 7990 Kč, to je parádní last minute nabídka pro termín od 2. do 14. září 2023. V rámci této exkluzivní dovolené vás čeká 13 denní pobyt v letovisku Belek s ubytováním v nově otevřeném 3* hotel Akalia Suite, který prošel kompletní rekonstrukcí a nyní nabízí moderní pohodlí. Tento letecký zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, která vám zajistí bezproblémový přesun z Prahy a zpět.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Belek se nachází na turecké riviéře a je známý svou krásnou přírodou a bohatým kulturním dědictvím. Během pobytu byste neměli vynechat návštěvu historických památek, jako je Aspendos s velkým římským amfiteátrem nebo archeologická lokalita Perge. Pro milovníky golfového sportu je Belek rájem. Pokud toužíte po relaxaci na pláži, Belek nabízí nádherné písčité pobřeží s azurovým mořem. Místní trhy jsou skvělým místem pro nákupy suvenýrů a ochutnání tureckých dobrot. Celkově je Belek ideálním místem pro spojení dovolené s objevováním zajímavostí této krásné destinace.

dovolená Turecko
od Invia.cz

Levná dovolená Turecko, Belek

letecky na 13 dní s all inclusive

2.9.2023 – 14.9.2023

7990 Kč

Levná dovolená v hotelu Akalia Suite - Turecko, Turecká riviéra, Belek

3* Ubytování:
Akalia Suite

další termíny
Akalia Suite

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Turecko, Belek na 13 dní s all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Turecko, Belek, Akalia Suite — | další nabídky od Dovolena.cz