TureckoLevné Turecko: Alanya na 7 dní, 4* hotel s all Inclusive za...

Levné Turecko: Alanya na 7 dní, 4* hotel s all Inclusive za 12090 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Využijte poslední volná místa a vydejte se už v pondělí na levnou dovolenou do Turecka. Blue Style, renomovaná cestovní kancelář, nabízí právě teď neodolatelnou last minute dovolenou do oblíbené turecké destinace – Alanya, kde můžete prožít v termínu od 7. do 13. srpna 2023 týden odpočinku a relaxace ve 4* hotelu Artemis Princess s programem all inclusive za neuvěřitelných 12090 Kč. A to není vše, zájezd je nyní prodáván se slevou 53%, což vás přivádí k úžasné příležitosti zažít skvělou dovolenou za opravdu výhodnou cenu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Turecko je země bohatá na fascinující historii, kulturu a úchvatné přírodní krásy. Alanya, jedno z oblíbených letovisek v regionu, láká návštěvníky svými nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a okouzlujícím středomořským klimatem. Navštivte historickou pevnost Alanya Kalesi, která stojí na skalnatém výběžku a svým návštěvníkům poskytuje úchvatné výhledy do okolí. Milovníci adrenalinových zážitků se mohou vydat na safari do vnitrozemí a objevit krásy turecké přírody. Nezapomeňte také ochutnat místní lahůdky, jako je turecká káva, kebab nebo sladké baklavy. Turecko Vás okouzlí svou pohostinností, pestrostí a exotickým půvabem, a cestovní kancelář Blue Style se postará o to, abyste tuto dovolenou strávili bezstarostně a s maximálním komfortem.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

7.8.2023 – 13.8.2023

12090 Kč

obrazek 14
levný zájezd Artemis Princess, Turecko, Alanya

4* Ubytování:
Artemis Princess – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Artemis Princess
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 7 dní v termínu 7.8.2023 – 13.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Artemis Princess a programem all inclusive za 12090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz