ŘeckoZakynthosLevný all inclusive Zakynthos: 8 dní plných slunce, moře a olivových hájů...

Levný all inclusive Zakynthos: 8 dní plných slunce, moře a olivových hájů za 8990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zakynthos je nádherný řecký ostrov, který nabízí mnoho možností pro dovolenou plnou relaxace a zábavy. Pokud se chystáte na dovolenou v termínu od 2.6.2023 do 9.6.2023, máme pro vás skvělou nabídku. Pobyt ve 3* hotelu Zakynthos, který se nachází v klidné oblasti uprostřed olivových hájů v okouzlující vesnici Akrotiri.

Hotelový komplex je menší a nabízí veškeré pohodlí pro příjemný pobyt. V blízkosti hotelu se nachází letovisko Tsilivi, kde najdete obchody, taverny a bary. Hotel je také vzdálen jen 9 km od letiště.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud si chcete užít slunce a moře, můžete navštívit písčitou pláž Tsilivi, která byla oceněna Modrou vlajkou. Pláž je vzdálena přibližně 1,5 km od hotelu a zdarma vás k ní jednou denně doveze hotelový autobus. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky za poplatek a užívat si dokonalého odpočinku.

V samotném hotelu Zakynthos najdete veškeré potřebné vybavení. Vstupní hala, recepce, výtah, restaurace a bar jsou k dispozici pro vaše pohodlí. Hotelové WiFi je zdarma a můžete jej využívat po celém areálu hotelu. Na terase se nachází bazén s lehátky a slunečníky, které jsou pro hosty k dispozici zdarma. Můžete si také užít krásu okolní zahrady nebo využít hotelové parkoviště.

Tento pobytový zájezd je právě teď prodáván za skvělých 8990 Kč a zahrnuje ubytování na 8 dní v hotelu Zakynthos s programem all inclusive a leteckou dopravu z Brna.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

letecky na 8 dní s all inclusive

2.6.2023 – 9.6.2023

8990 Kč

obrazek 44

3* Ubytování:
Zakynthos

další termíny
Zakynthos

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Řecko, Zakynthos na 8 dní s all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Zakynthos, Zakynthos — | další nabídky od Dovolena.cz